Welcome visitor you can log in or create an account

GARBAGE

>>>  GARBAGE  <<<

 

 

ПРОМОТИВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ = 4000 ден 

GARBAGE
BEOGRAD, Bazen “11.APRIL”
28.06.2019

Еднодневен аранжман со превоз и влезница 

ПРОГРАМА 

Поаѓање од Скопје (паркинг пред хотел ВИП, спроти Скопски саем)

во петок, 28.06.2019, во 7 часот наутро.

Возење преку Граничниот премин Табановце  кон Белград со повремени паузи по мотелите.

Пристигнување во Белград во попладневните часови и паркирање во близина на местото  каде што ќе се одржи настанот, концертот на GARBAGE, Спортско-рекреативниот центар Базен „11.април“ на Нови Белград, во непосредна близина на Студенскиот град.

Слободни 5-6 часа  за индивидуална туристичка прошетка по Белград.

Почеток на концертот во 21.00 часот.

Собирање на групата по завршувањето на концертот и

заминување кон дома по истиот пат. 

Пристигнување дома во сабота 29.06.2019 во раните утрински часови.

 

Аранжманот опфаќа:

*автобуски ПРЕВОЗ
*ВЛЕЗНИЦА 
*организација на патувањето

 

Аранжманот не опфаќа:

* меѓународното патничко осигурување (може да го уплатите во туристичката агенција од каде што го купувате аранжманот)

  • За реализирање на аранжманот потребен е минимум од 15 патници

*задолжително да испратете ги своите име и презиме, број на пасош и контакт телефон на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

ВАЖНО!!!

Пакет аранжманите се продаваат преку продажните места на Купи Карти За Се кои поседуваат лиценца за вршење на туристичка дејност и тоа: Скопје: 1/2 Jуготон, Гтц 1 кат, ТА Савана Центар, ТА Атлантис (Т.Ц. Бисер, Влае, Центар), Art Of travel, Asiba (спроти City Mall), ТА Стаф, Кисела Вода; Прилеп: ТА Атлантис; Битола: ТА Атлантис, Глобус Травел Сервис, Тео Травел ТА; Охрид: ТА Вис Пој, ТА Атлантис; Велес: ТА Мартин Травел; Куманово: ТА Јоцо Турс; Кичево: ТА Атлантис; Струмица: ТА Aтлантис, We Travel; Штип: ТА Атлантис, Еуротурс, We Travel; Струга: Турис Биро Полет; Тетово: ТА Атлантис, Патник-Вокер; Радовиш: ТА Атлантис; Кавадарци: ТА Атлантис; Крива Паланка: ТА Атлантис; Гевгелија: Дори Травел, ТА Атлантис; Кочани: Libero Travel; Приштина: Rave Travel;                                               

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 

Log in or create an account