Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ - НЕА ВРАСНА И АСПРОВАЛТА - ЛЕТО 2019 ★★★★★

★★★★★ СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ -  НЕА ВРАСНА И АСПРОВАЛТА - ЛЕТО 2019  ★★★★★

 

TЕРМИН-20/08-30/08/2019
 
ВИЛА РИТА 
НАЕМ НА 1/2 СТД (ТАВАНСКО) - 350 € 
 
ВИЛА ЈАНИС
НАЕМ НА 1/4 СТД - 410 € 
 
ВИЛА ГЕРАКИНА 
НАЕМ НА 1/3 СТД - 390€ 
НАЕМ НА 1/4 СТД - 420 € 
 
ВИЛА ЛЕОНА 
НАЕМ НА 1/3 СТД  -470 € 
 
 
ТЕРМИН  - 30/08-06/09/2019
 
ВИЛА РИТА  
 129 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД ТАВАНСКО
 
ВИЛА ЈАНИС 
129 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/4 СТД
 
ВИЛА ЈОРГОС 
139 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/4 СТД
 
ВИЛА ГЕРАКИНА 
129 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД
139 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/3 СТД
149 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/4 СТД
 
ВИЛА ЛЕОНА 
139 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД
 
 
ТЕРМИН 06/09-13/09/2019
 
ВИЛА РИТА 
109   ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД ТАВАНСКО
 
ВИЛА ГЕРАКИНА 
 129 ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/4 СТД
 
ВИЛА ЛЕОНА 
119 €  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД
 
 
 
ТЕРМИН - 13/09-20/09/2019
 
ВИЛА РИТА 
79   ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО СТД  ТАВАНСКО
 
ВИЛА ГЕРАКИНА 
99  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/4 СТД
 
ВИЛА ЛЕОНА 
 89   ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/2 СТД
 99   ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ ВО 1/3 СТД
 
кај пакет аранжманите по лице 3 , 4 лице во студио доплаќаат превоз
Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

 

  • Aвтобуски превоз доколку користат).
  • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
  • Ø Деца 2-11,99год – 25 (со двајца возрасни).
  • Возрасни лица – 35
  • Патничко осигурување е задолжително и НЕе вклучено во цената.
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 = 62,00мкд.
  • Важат Општите Услови на патување на СКТМ.

 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account