Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ ГРЦИЈА ЛЕТО АВГУСТ 2019 - LAST MINUTE ★★★★★

 ★★★★★ ГРЦИЈА ЛЕТО АВГУСТ 2019 - LAST MINUTE ★★★★★

 

Објект

Период

Тип на соба

Цена

С – Студио - Ханиоти

25.08.2019-01.09.2019

1/3 студио

351 евро

Вила Пападополус - Полихроно

01.09.2019-08.09.2019

1/3 + 1 апп

279 евра

Вила Пападополус - Полихроно

01.09.2019-08.09.2019

1/3 студио

269 евра

Наташа Валентино - Полихроно

01.09.2019-08.09.2019

1/3 + 1 апп

271 евро

Вила Пападополус - Полихроно

08.09.2019-15.09.2019

1/3 студио

219 евра

Вила Пападополус - Полихроно

08.09.2019-15.09.2019

1/3 + 1 апп

229 евра

Наташа Валентино - Полихроно

08.09.2019-15.09.2019

1/3 + 1 апп

211 евра

 

Место: Полихроно

Вила Пападопулос

Вилата се состои од две згради, со парк и зеленило, простор за одмор (летниковец) и скара.

Оддалеченост од центар: 400 метри

Оддалеченост од море: 190 метри

Паркинг: Паркинг сопстен нема, но има слообден простор за паркинг наспроти вилата.

Опис на собите:

1/3 студио бр. 5 Објект 1- Студиото се наоѓа на прв спрат. Се состои од еден француски лежај и еден единечен кревет и комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење и јадење), сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), ТВ , Wi-Fi и тераса со маса и столици. Можност за смесување на 3 возрасни.

1/3 + 1 апартман бр. 9 Објект 2- Апартманот се наоѓа на прв спрат. Се состои од спална соба со еден француски лежај и еден единечен кревет, и уште една соба со комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење и јадење), сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), ТВ , Wi-Fi и тераса со маса и столици. и софа на спуштање. Можност за сместување на 3 возрасни и дете до 12 години.

1/4 +1 апартман бр.11 Објект 2: Апартманот се наоѓа на втор спрат. Се состои од спална соба со еден француски лежај и уште една соба со комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење и јадење), сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), ТВ , Wi-Fi и тераса со маса и столици, еден француски лежај и софа на спуштање. Можност за сместување на 5 возрасни.

Во цената е вклучено: 7 Ноќевања, клима уред и wi-fi.

 

Вила Тодор

Оддалеченост од центар: 50 метри

Оддалеченост од море: 2 минути

Паркинг: Паркинг има.

Опис на собите:

1/4 + 1 дуплекс: Дуплексот се наоѓа на прв спрат. Се состои од две спални и во двете има по еден француски кревет, и уште една соба со комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење  и јадење), сопствен тоалет,  клима (вклучена во цената), ТВ, Wi-Fi и тераса со маса и столици од која што се има пристап од секоја соба и софа на спуштање. Можност за сместување на 5 возрасни.

Во цената е вклучено: 7 Ноќевања, клима уред и wi-fi.

 

Вила Норт Лукс

Нова вила, која изобилува со модерна и најновa опрема. Во вилата на самиот влез се наоѓа рецепција за прием на гостите.

Оддалеченост од центар: Во самиот центар

Оддалеченост од море: 30 метри

Паркинг: Паркинг сопстен нема, но има слообден простор за паркинг пред вилата.

Опис на собите:

1/3 апартман бр.15: Апартманот се наоѓаат на приземје. Се состои од спална соба со еден француски лежај (160цм) и еден единечен кревет (120цм) и уште една соба со комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење и јадење), сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), ТВ, Wi-Fi и тераса со маса и столици. Можност за сместување на 3 возрасни.

1/5 апартман бр.12: Апартманот се наоѓаат на приземје. Се состои од две спални соби, еден француски лежај (160цм) и еден единечен кревет (120цм), а во другата еден француски кревет (160цм). Во двете спални има клима уреди (вклучен во цената) и ТВ и сопствени тераси со маса и столици и уште една соба со комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет со релна и прибор за готвење и јадење), сопствен тоалет, Wi-Fi. Можност за сместување на 5 возрасни.

Во цената е вклучено: 7 Ноќевања, клима уред и wi-fi.

 

Вила Наташа Велентино

Вилата е е eдна од најпопуларните вили во Полихроно. Погодна за семејства со деца. Прекрасен зелен двор со лежалки, маси, играчки за деца, гарнитура за седење, скара, како и заграден паркинг исклучиво за гостите на вилата.

Оддалеченост од центар: 800 метри

Оддалеченост од море: 190 метри

Паркинг: Паркинг сопстен има

Опис на собите:

1/3 +1 АПП: се наоѓаат на сутерен и втор спрат. Составени се од  комплет опремена кујна (на сутерен се со шпорет и комбиниран фрижидер), кревет на развлекување погоден за 1 возрасен и 1 дете, спална соба од која се излегува на пространа тераса, се наоѓаат два стандардни кревети, купатило,ТВ, клима Wi-Fi (вклучени во цената), кафемат, комарник, тераси на предната и задната страна . Можност за сместување на 3 возрасни и 1дете до 12 г.

1/4  дуплекс: се наоѓаат на сутерен. Составени се од две одвоени спални соби (едната со француски лежај, а другата со два стандардни кревети), кујна,  Wi-Fi (вклучени во цената), кафемат, комарник, тераси на предната и задната страна. Можност за сместување на 4 возрасни)

Сутерен  (бр. 1 , 2 , 3)

2 дуплекс (2возрасни +2деца или 4 возрасни)

1 апартмани 1/3+1 (2возрасни +2деца)

бр.1  спална + 2 посебни кревети  (Д)

бр.2  спална + 1 на развлекување (А)

бр.3  спална + 2 посебни кревети (Д)

II  спрат (бр. 6, 7)

2 апартмани 1/3+1 (2возрасни +2деца)

две тераси (напред и назад)  од кои едната тераса е со поглед на море

бр.6  спална со  2 оделни кревети+ 1 со спуштање  (А) Поглед на море

бр.7  спална со  2 оделни кревети+ 1 со спуштање  (А) Поглед на море

 

Место: Ханиоти

С – Студио

Оддалеченост од центар: 20 метри

Оддалеченост од море: 2 минути

Паркинг: Паркинг сопстен нема, но има слообден простор за паркинг наспроти вилата.

1/3 студио : Студиото се наоѓа на приземје. Се состои од еден француски лежај и еден единечен кревет и комплетно опремена кујна (фрижидер, шпорет и прибор за готвење  и јадење), сопствен тоалет,  клима (вклучена во цената), ТВ, Wi-Fi и тераса со маса и столици. Можност за смесување на 2 возрасни и дете до 12 години.

Во цената е вклучено: 7 Ноќевања, клима уред и wi-fi.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account