Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ - ХАЛКИДИКИ- ЛЕТО 2019 ★★★★★

   ★★★★★ СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ АВГУСТ- ХАЛКИДИКИ- ЛЕТО 2019  ★★★★★

 

AVGUST –SLOBODNI KAPACITETI

ТЕРМИН

ОБЈЕКТ

МЕСТО

НОЌИ

ЦЕНА

17.08.-24.08.

PALINI HOUSE- 1/3 STD

HANIOTI

7

330€

19.08 .-26.08

ZAFIRIA VILA- 1/3 APP

POLIHRONO

7

375€

20.08 -30.08

ZAFIRIA VILA- 1/3 APP

POLIHRONO

10

470€

20.08.- 30.08

CAPRI VILA 1/3+1 APP

POLIHRONO

10

490€

23.08.-30.08.

ANA VILA DUPLEX

HANIOTI

7

450€

 

СЕПТЕМВРИ –СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ НА 10 НОКЕВАЊА

ТЕРМИН

ОБЈЕКТ

НОКИ

ЦЕНА

30.08.-09.09.

SIGMA VILA-POLIHRONO / 1/4 APP

10

375€

30.08.-09.09.

CAPRI  VILA –POLIHRONO /  1/3+1  APP

10

390€

30.08.-09.09.

GRAMENOS VILA-POLIHRONO /1/4 STUDIO

10

280€

30.08.-09.09.

PALINI HOUSE –HANIOTI / 1/3 STUDIO

10

280€

30.08.-09.09.

SISI VILA –HANIOTI /   1/6 APP

10

390€

30.08.-09.09.

ASPRA HOUSE-POLIHRONO / 1/3 STUDIO

10

245€

30.08.-09.09.

ZAFIRIA VILA –POLIHRONO/1/4STUDIO

10

380€

 

ЗАФИРИА ВИЛА се наоѓа во центарот на Полихроно и на само 90м-100м од плажа.Располага со модерно опремени трокреветни апартмани на прв кат и четворокреветни големи и пространи студиа на приземје.Сите се коплетно реновирани со ТВ, интернет и клима (вклучена во цената).  

Вила ‘CAPRI’  - ОПИС НА ОБЈЕКТОТ: Локација : 20м од плажа-центарот на Полихроно, веднаш на 20м позади бившиот JEAN MARY HOTELOT кој се наоѓа на сама плажа.. Вила ‘CAPRI’ располага со 1/3+1 апартмани Апартманите се наоѓаат на прв кат и се составени од една спална со еден дупли кревет и еден единечен и во кујната усте еден кревет на расклопување.Кујната е комплет опремена со садови за соодветниот број на лица и оваа година решоата се заменети со нови мини електрични шпорети, купатило со туш,ТВ, интернет и клима која е вклучена во цената.Апартманите располагаат со 2 балкона, еден од кај кујната и еден од кај спалната. Координати: 40.017480

 

Вила ‘CAPRI 2’ - ОПИС НА ОБЈЕКТОТ: Локација : 20м од плажа-центарот на Полихроно, веднаш на 20м позади бившиот JEAN MARY HOTELOT кој се наоѓа на сама плажа.. Вила ‘CAPRI 2’ располага со 1/4 апартмани Апартманите се наоѓаат на прв кат и се составени од една спална со еден дупли кревет и во кујната уште еден кревет кој при спуштање е еднаква димензија како брачниот кревет во спална..Кујната е комплет опремена со садови за соодветниот број на лица, купатило со туш, LED TV, интернет и клима која е вклучена во цената.Апартманите располагаат со големи балкони.Aпартманите се убаво опремени во ретро стил.На гостите на располагање е и бебешко столче за јадење.

Апартманот “SISI “ оваа година реновиран,се наоѓаат на само 50м од главното шеталиште и 180м од плажа.Апартманите во својот состав имаат една спална со брачен кревет и два единечни на спрат, а во кујната се наоѓаат уште еден брачен и еден единечен кревет и една фотеља на пуштање. Кујната е комплетно опремена со електричен шпорет, фрижидер, садови за соодветниот број на лица и ТВ.Апартманите имаат бања (туш,ВЦ),интернет, клима која е вклучена во цената и голема тераса со гарнитура за седење.

PALINI-HANIOTI Студиата се наоѓаат на приземје во улицата на 50м од Тропикал Хотел на 250м од прекрасната песочна плажа.Пред самите студиа се наоѓа убаво среден двор .Студиата се модерно опремени располагаат со еден брачен кревет, еден единечен кревет и една фотеља на пуштање, ТВ,кујна комплетно опремена и тоалет со туш.

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account