Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ 29.06 | ПИЕРИА 30.06 ★★★★★

 ★★★★★ LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ 29.06 | ПИЕРИА 30.06 ★★★★★Период 22.-29.06.2019 - 7 ноќи + превоз

ХАЛКИДИКИ - I & II крак | 29.06 - 7 ноќи НАЕМ

 

НЕА ФЛОГИТА
- Вила "Vula" | APT /3+2/ - 385€ >> 350€

КАЛИТЕА
- Вила “Elizabeth” | 1/4 Studio - 365€ >> 330€
- Вила “Kostas” | 1/4 Studio - 380€ >> 330€

ПОЛИХРОНО
- Вила "Posedonio" | APT /2+1/ - 350€ >> 320€

ХАНИОТИ
- Вила “Maria” | 1/3 Studio - 360€ >> 320€   |   1/3+1 Studio - 380€ >> 330€
- Хотел "Calypso" 3* |  DBL - 235€ >> 215€ по лице со појадок + ГРАТИС превоз!

ПЕФКОХОРИ
- Вила "Stratos" | Duplex APT /3+2/ - 515€ >> 465€

НИКИТИ
- Хотел "Koviou" 3* |  TRPL - 360€ >> 300€ по лице со појадок и вечера
2 деца до 12 години - БЕСПЛАТНО!!

НЕОС МАРМАРАС
- Вила "Parthenon" | 1/3+1 Studia - 300€ >> 260€

 

 

 

ПИЕРИА | 30.06 - 7 ноќевања (наем)

ПАРАЛИЈА
- Bила "Efi"  |  1/3 Studio - 280€ >> 250€   |   1/3+1 Studio - 310€ >> 260€

OЛИМПИК БИЧ
- Хотел "Pantheon"  |  1/3 Studio - 310€ >> 270€   |   1/3 Studio (море) - 340€ >> 300€
- Bила "Sofia"  |  APT /3+2/ - 375€ >> 345€
- Bила "Akis"  |  1/2+1 Studio - 290€ >> 250€   |   Duplex APT /4+2/ - 425€ >> 385€

ЛЕПТОКАРИЈА
- Вила "Vangelis" | 1/2 Studio - 240€ >> 220€  |  1/3 Studio - 265€ >> 240€

НЕИ ПОРИ
- Вила "Maria" | 1/3 Studio - 280€ >> 250€
- Вила "Elsa" | 1/4 Studio - 365€ >> 330€
- Вила "Mediteran" | 1/3 Studio - 330€ >> 310€

 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account