Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ- ЛЕТО 2019 ★★★★★

   ★★★★★ LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ- ЛЕТО 2019  ★★★★★

 

Tемин: 21-28.07.2019

ПЕФКОХОРИ

Вила Таласа 1/3 студиo на 1 кат  440 цена за наем
Вила Партенис - Пефкохори 2/4 апп 490 цена за наем

Вила Посејдон - Пефкохори 1/5 апп цена за наем 490

Во 1/4 и 1/5 апартман се доплаќа фиксно 2 Х 35 !!!

 

КАЛИТЕА

Вила Галини 1/2студиo - цена за наем 399

                                                       

ПОЛИХРОНО

Вила Христос  2/3 апп  цена по лице 159 со ГРАТИС превоз!

Вила Фулис  2/3+1 апп  цена за наем 399
Вила Мустакас 2/3 студиа  цена за наем 399
 
 
 


  • Aвтобуски превоз доколку користат).
  • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
  • Ø Деца 2-11,99год – 25 (со двајца возрасни).
  • Возрасни лица – 35
  • Патничко осигурување е задолжително и НЕе вклучено во цената.
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 = 62,00мкд.
  • Важат Општите Услови на патување на СКТМ.

 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account