Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 - LAST MINUTE ★★★★★

  ★★★★★ ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 - LAST MINUTE ★★★★★

 

Термин   30.06.2019 – 07.07.2019  (7 ноќи),

Наем по цена : 299 €/ 18.540,00

 

ФУРКА -Вила “Alexander Dinira”                                                        

1/4 студио                                                          

КАЛИТЕА -Вила “Memphis”                                                     

  1/4 Студио  

 КАЛИТЕА -Вила “Angelos”

1/4 Дуплекс Апартман                                                                                       

ПЕФКОХОРИ -Вила “Paradiso”                                                 

1/4 апартман 

Н. ПОТИДЕА – Вила “Brothers”

1/3 апартман

1/4 апартман


Термин 02.07-11.07.2019 (9 ноќи)

ФУРКА -Вила “Dinira”
Наем на 1/4  студио –429

КАЛИТЕА -Вила “Memphis”
Наем на 1/3 студио – 399
Наем на 1/4 Студио -409

ПЕФКОХОРИ -Вила “Paradiso”
Наем на 1/4 апартман– 459

КАЛИТЕА -Вила “Angelos”
Наем на 1/4 апартман –459
Наем на 1/2 апартман -349
Наем на 1/2 соба без кујна -269

НЕА ПОТИДЕА – Вила “Brothers”
Наем на 1/3 апартман – 399
Наем на  1/4 апартман – 409
Наем на 1/4 дуплекс  апартман – 439

  • Цените се за наем на студио или апартман.
  • Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)
  • Ø Деца 2-11,99год – 25 (со двајца возрасни).
  • Возрасни лица – 35
  • Доколку странките користат сопствен превоз, цените останувааат исти и не се намалуваат ( се плаќаат две полни суми).
  • За веќе направени резервации, не важат овие цени и истите не подлежат на промени.
  • Патничко осигурување е задолжително и НЕе вклучено во цената.
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 = 62,00мкд.
  • Важат Општите Услови на патување на СКТМ.

 

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви: ++389/02 5514300, 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account