Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ Hotel IRIS **** ★★★★★

★★★★★ ЗЛАТИБОР - ЗИМА 2018/19 ★★★★★

★★★★★ Hotel IRIS **** ★★★★★

http://www.hoteliriszlatibor.rs/

 

 Попусти и доплати:
- Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно 
- Деца 7-15 години заедно со двајца возрасни -50%

Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,2 € по лице од ден
- Деца 7-15 години плаќаат 0,5 € на ден
- Дополнително легло 50% од цената за возрасен

Цената вклучува:
- Цена по лице на ден, на услуга полупансион
- Внатрешен базен, фитнес, солена соба  сауна
- Минимум престој 5 ноќи

 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Хотел Ирис се наоѓа на 8 км од центарот на Златибор. Гостите можат безплатно да уживаат во хотелскиот базен, спа центар и сауна. Исто така гостите на располагање го имаат и хотелскиот тесторан, бар и безплатен паркинг. Сите хотелски соби се комплет опремени со ТВ. Хотелските соби се со поглед на планина или пак, со поглед на градина. Гостите на располагање имаат и остава за Ски-опремата.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Пред тгнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account