Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ Hotel OLIMP **** ★★★★★

★★★★★ ЗЛАТИБОР - ЗИМА 2018/19 ★★★★★

★★★★★ Hotel OLIMP **** ★★★★★

http://www.hotelolimp.com/

 

Попусти и доплати:
- Доплата за ручек 9 еур.
- Во фамилијарна соба, двоспален апартман и Олим апартман се сметаат миним 3 особи
- Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно
 -Деца 7-12 години заедно со двајца возрасни плаќаат 50% со двајца родители
- Деца над 12 години плаќаат вкупна сума
- За престој повеќе од 4 ноќевања - 10% попуст,  за престој повеќе од 8 ноќевања – 15% попуст 
  
Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,2 € по лице од ден
- Цената вклучува:
- Цените се изразени во евра и се по особа на ден на услуга полупансион
- Wellness & spa, фитнес, билјард, игротека за деца

 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Хотел Олимп се наоѓа на 5 мин пешачење од центарот на Златибор. Во своја понуда има 2 отворени базени. Во склоп на хотелот има и затворен базен и спа центар. Сите соби и апартмани на хотелот имаат приватен балкон. Сите хотелски слоби се комплетно опремени и зодржат ТВ, и мини бар. Секоја од собите располага и со сопствен тоалет. Самиот хотел има и лоби бар каде што гостите можат да уживаат покрај каминот кој се наоѓа во самиот лоби бар.  Во хотелскиот ресторан гостите можат да ужоваат во традиционална и интернационална кујна. Хотелот располага и со фитнес центар, спа центар и сауна.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Пред тгнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account