Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ BOHEMIA APARTMANTS - ZLATIBOR ★★★★★

★★★★★ ЗЛАТИБОР - ЗИМА 2018/19 ★★★★★

★★★★★  BOHEMIA APARTMANTS - ZLATIBOR★★★★★

 http://www.apartmanibohemia.rs

 

 

Попусти и доплати:
- Деца до 7 години не плаќаат туристичка такса
- Деца 7-15 години плаќаат 0,5 еур. на ден
- Над 15 години плаќаат 1 еур. По особа на ден

Цената вклучува:
- Цените се изразени во евра и се за наем на апартман /студио, по ноќевање во наведениот период 
- Минимум пресртој 3 ноќи

 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Вила Бохемиа е сместена на 800 метри од центарот на Златибор. Вилата има безплатен интернет, LCD TV со сателицни канали и добро опремена чајна кујна. Вилата нуд и безплатен паркинг. Сите вили располагаат со опремена кујна, сопствен тоалет. Златиборското езер се наоѓа на помалку од 1,5 км. од самата вила.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Пред тгнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Log in or create an account