Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★НОВА 2019 - КОПАОНИК ★★★★★

 ★★★★★НОВА 2019 - КОПАОНИК ★★★★★

www.kopapartmani.co.rs

*** Повелете на уште едно прекрасно патување***

4 дена/3 пoлни пансиони +2 свечени вечери

ТЕРМИН:30.12.2018 – 02.01.2019

  ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ : 180 /11.160 ДЕН ≈≈≈

ВО ЦЕНАТА НА АРАЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО
√ Сместување во www.kopapartmani.co.rs
√ Превоз со високотуристички автобус
√ Oрганизација и водство на патувањето
√ 3 полни пансиони со 2 свечени вечери со музика
√ Туристичка такса за возрасни и деца.
√ Трансфер со шател бус до скијачките центри на Копаоник на 31.12.2017

√ Деца од 3 до 9 години плаќаат 135 € ги користат сите услуги плус ден 15
√ За сопствен превоз се одбива 10 € и туристичка такса плаќаат на лице место

ВО ЦЕНАТА НА АРАЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО
√ Индивидуални екскурзии и дополнителни индивидуални барања и трошоци
√ Трансфер со шател бус до скијачките центри на Копаоник на 01.01.2019 со доплата од 3 €.
√ Услуга полу пансион плус ден со доплата од 25.5 еур со предходна резервација во агенција
√ Патничко осигурување – 5 €

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ

30.12.2018
Состанок на групата од пред Холидеј Ин во 08:00 часот. Поаѓање кон Kопаоник, пристигнување во Брзече – Копаоник, сместување во Хотелот. Ручек. Слободно време за индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.

31.12.2018
Појадок. По појадокот заминување кон скијачките центри на Копаоник и запознавање со нивните убавини, Слободно време за индивидуални активности. Припрема за најлудата ноќ. Свечена вечера со музика и забава до раните утрински часови. Ноќевање

01.01.2019
Појадок. Индивидуална прошетка во Брзече, за љубителите на белиот спорт и можност за факултативна посета на скијачките центри. Ручек во хотелот. Реприза на 31.12 со Свечена вечера и музика. Ноќевање

02.01.2019
Појадок. По појадокот заминување за Македонија. Во вечерните часови пристигнување во Скопје

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 

 

 

Log in or create an account