Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ ПРОМО ЦЕНИ - Термини 17 и 24 Јули.2019- ЕГИПЕТ, ХУРГАДА - ЛЕТО 2019 ★★★★★

 ★★★★★ ПРОМО ЦЕНИ - Термини 17 и 24 Јули.2019- ЕГИПЕТ, ХУРГАДА - ЛЕТО 2019 ★★★★★

*** Повелете на уште едно прекрасно летно уживањe***

 

Хотел 17.07.19 24.07.19
Prima Life Makadi Resort & SPA 5*
539 € 539 € 
King Tut Resort 4* Stop sale  433 €
Sphinx Aqua Park Beach Resort 4* Stop sale 439 €
Imperial Shams Abu Soma Resort 4* 446 € 446 €
Elysees Dream Beach Resort 4* 427 € 427 €
Regina Swiss Inn Resort 4* 446 € 446 €
Seagull Beach Resort 4*
попустот важи до 15.07.
Stop sale 478 €
Coral Beach Hurghada 478 € 478 €
Marlin Inn Azur Resort 4* 463 € 463 €
Bella Vista 4* 456 € 465 €
Amwaj Blue Beach 5* 452 € 452 €
AMC Royal Resort 4*
попустот важи до 15.07.
491 € 491 €
Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh 577 € 577 €
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5* 433 € 433 €
Jasmine Palace 4* 491 € 491 €
Mercue Hurghada 4* 491 € 491 €
Tropitel Sahl Hasheesh 549 € 549 €
Hilton Hurghada Resort 5* 555 € 555 €
Premier Le Reve hotel & Spa (UAL) 698 € 698 €

 

 

 


 Цените се по лице и вклучуваат: 
✔6 ноќевања / 7 дена
✔ All inclusive услуга
✔ чартер лет Скопје - Хургада - Скопје
✔ вклучени аеродромски такси !!!
✔ чекиран багаж до 20кг
✔ рачен багаж до 6кг
✔ претставник на аеродром во Хургада

 
ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
Патничко здравствено осигурување

Влезна виза за Египет - за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација ипасош со важност од минимум 6месеци.
Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување)
Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци

 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 

 

Log in or create an account