Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ПРОДОЛЖЕНИ ВИКЕНДИ - МАЈ - ЈУНИ - ПЛАЌАШ 2 ДОБИВАШ 3 HB !!!★★★★★

 ★★★★★ПРОДОЛЖЕНИ ВИКЕНДИ - МАЈ - ЈУНИ - ПЛАЌАШ 2 ДОБИВАШ 3 HB !!!★★★★★

*** Повелете на уште едно прекрасно патување***

GRAND VICTORIA HANIOTI

 http://www.grandotel.gr/grandvictoria/

 

 ТЕРМИН:01.06 -04.06.2019               

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеалан за активен и релаксиран одмор.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 

 

 

Log in or create an account