Welcome visitor you can log in or create an account

★★★★★ ЈАНУАРИ - ВИКЕНД - ХОТЕЛ ROYAL 3*- БАНСКО★★★★★

★★★★★ ЈАНУАРИ - ВИКЕНД - ХОТЕЛ ROYAL 3*- БАНСКО★★★★★

*** Повелете на уште едно прекрасно патување***

 ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД СКОПЈЕ, ВЕЛЕС, ШТИП, НЕГОТИНО, КАВАДАРЦИ

http://royalbansko.com/

 

 ТЕРМИН:11.01-13.01.2019,

                18.01-20.01.2019

                25.01-27.01.2019

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

  • 1 ден : (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза во Метро.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање.

  • 2 ден :  (Сабота)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Вечера.Ноќевање

 

  • 3 ден :  (Недела)

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 16 часот по локално време.Пауза во Метро.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените  и на самата агенција. За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.Кој било друг начин на резервација (усно, телефонски или слично) е неважечки.

Тимот на ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ - Скопје Ви посакува пријатен престој и прекрасни спомени, секое добро драги пријатели ...
За подетални информации, резервации и уплата обратете се во нашата агенција ЛИТИУМ ГЛОБУС ТРАВЕЛ на телефонските броеви 078/248568 и 078/293385 или на маил This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 

 

 

Log in or create an account